+48 606 271 994 / + 48 698 030 413 sprzedaz@osada-lesna.pl

Inwestycja

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rozpoczętej inwestycji Osada Leśna,
nowoczesnego, kameralnego osiedla 12 wolnostojących domów.

Dojazd

Rozpoczęta w 2018 roku inwestycja Osada Leśna znajduje się w pobliżu miejscowości Poniatowice. To miejsce wyróżnia dogodna lokalizacja, malownicze krajobrazy oraz przyjazna atmosfera w sąsiedztwie nowoczesnych domków jednorodzinnych.

Domy skoncentrowane są w kameralnym, zamkniętym osiedlu usytuowanym w bezpiecznej, cichej, spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Dogodny dojazd zapewnia szybkie dostanie się do większych miast takich jak Oleśnica, Syców czy Wrocław. W pobliżu znajdują się: Droga Wojewódzka DW 448 oraz
Droga Ekspesowa S8.

W najbliższej okolicy znajdują się:

Siłownia na powietrzu

Boisko do piłki nożnej

Ścieżki rowerowe i spacerowe

Sala do wynajęcia na różne okazje

Grill

Boisko do siatkówki

Boisko do koszykówki

Lasy

Rozłożyste łąki

Dom

Osada Leśna to kompleks domów jednorodzinnych budowanych z materiałów najwyższej jakości, najlepszych producentów wykonanych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Domy spełniają wszelkie normy budowlane, użytkowe i funkcjonalne.

Każdy dom ( klasa Standard i Premium) budowany jest z takich samych materiałów.

Ogród

Ogród to miejsce na odpoczynek na świeżym powietrzu, zabawę, relaks czy spotkania towarzyskie. Dlatego też ważne jest umiejętne zaaranżowanie takiej przestrzeni, jego właściwe wykonanie przez specjalistów, tak by w przyszłości wymagał jak najmniejszych nakładów pracy a mieszkańcy mogli jak najwięcej czasu spędzać na wypoczynku w swoim kolorowym ogrodzie.

Każdy z domów posiada dużą działkę, na której klient ma możliwość wykonania ogrodu wedle własnego pomysłu lub może zlecić zaprojektowanie i wykonanie ogrodu naszej firmie.

Możesz również zlecić projekt i wykonanie naszej firmie. Współpracujemy z architektami ogrodów oraz z firmami specjalizującymi się w kompleksowym wykonaniu ogrodów.

Zdjęcia przedstawiają przykładową realizację ogrodu w klasie Premium.