Skip to main content

Strona główna

  • DOM W CENIE MIESZKANIA

Nasze projekty od lat cechuje wysoka jakość użytych materiałów i dbałość o każdy szczegół wykończenia.

Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych nasza ofertą. Nowy dom to najczęściej inwestycja na całe życie, dlatego budując Osadę Leśną, nie uznawaliśmy żadnych kompromisów. Dla potencjalnych mieszkańców mamy do zaoferowania 12 domów w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie. Lokalizacja inwestycji  w Poniatowicach pozwala korzystać z infrastruktury drogowej, która daje pewność szybkiego i bezpiecznego dojazdu do Wrocławia lub Oleśnicy. Jednocześnie bliskość okolicznych lasów daje radość i spokój związany z obcowaniem z naturą.

Wymarzony dom blisko natury.

Kameralne osiedle „Osada Leśna”, z całą pewnością zapewniPaństwu komfort i bezpieczeństwo,

oraz da pełną możliwość zrelaksowania się i wytchnienia w otoczeniu natury, z dala od

wielkomiejskiego zgiełku.

Nasze projekty od lat cechuje wysoka jakość użytych materiałów i dbałość o każdy szczegół wykończenia.

Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych nasza ofertą. Mamy do zaoferowania 12 domów w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie.

 

 

12 domów w stanie deweloperskim premium.

12 domów w stanie deweloperskim premium.

Tym którzy zdecydują się zamieszkać w Osadzie Leśnej, oferujemy domy w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie. Oznacza to, że w porównaniu do innych inwestycji tego typu w pomieszczeniach znajdziemy m.in.: wewnętrzne i zewnętrzne parapety z kamienia, wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, czy też ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni domu. Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce Standard Wykończenia. 

Jasne i dobrze oświetlone wnętrza

Jasne i dobrze oświetlone wnętrza

Wszystkie pomieszczenia w domach zaprojektowaliśmy tak, aby były przestronne i komfortowe. Pokoje na pierwszym piętrze, zaopatrzono w drzwi balkonowe i szklane balustrady. Te drugie sprawią, że nawet w pochmurne dni, do wnętrza będzie docierać sporo światła. Ponadto zapewniamy, że panorama okolicy oglądana z balkonu, spodoba się każdemu, kto lubi okolice z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Dębowe drzwi wejściowe – estetyka i bezpieczeństwo

Dębowe drzwi wejściowe – estetyka i bezpieczeństwo

Dobre drzwi powinni zachęcać do wejścia gości, odstraszać złodziei i sprawiać, że wychodząc do pracy będziemy tęsknić za domem. Dołożyliśmy wszelkich starań aby połączyć elegancję z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Drzwi zostały wykonane na nasze zamówienie z wysokiej jakości dębowego drewna. Majątek przyszłych mieszkańców będzie odpowiednio chroniony dzięki dwóm atestowanym zamkom antywłamaniowym.

Sterowanie ciepłem i pomieszczenie gospodarcze w jednym miejscu!

Sterowanie ciepłem i pomieszczenie gospodarcze w jednym miejscu!

Dom wyposażony jest w pompę ciepła firmy BUDERUS. Jest to zarazem ekologiczne i efektywne rozwiązanie. Pompa ciepła BUDERUS potrafi przenosić ciepło z jednego miejsca w drugie, mimo tego, że to pierwsze jest zimniejsze. Ponadto technologia umożliwia wykorzystanie urządzenia także w lato, w celu schłodzenia nagrzanych pomieszczeń.

To jednak nie wszystko. Dom wyposażony jest również w system COMAIR HRUC. Pozwala on na wentylowanie pomieszczeń w taki sposób, że rekuperator pobiera energię z powietrza, które jest usuwane z pomieszczeń. W jego miejsce urządzenie wprowadza czyste i przefiltrowane. To kolejny element wyposażenia domu pozwalający zaoszczędzić środki na ogrzewanie.

Dodatkowo w domu jest zainstalowany system uzdatniania, który zmiękcza wodę.

Stylowe ogrodzenie

Stylowe ogrodzenie

Zadbaliśmy nie tylko o wykończenie domu, ale także o jego otoczenie. Część frontowa ogrodzenia jest kompozycją najwyższej jakości granitu i metaloplastyki. Pozostała część posesji jest osłoniona solidnym systemem panelowym i obsadzona tują szmaragdową z posypką z kamienia naturalnego.

Przestronny ogród.

Przestronny ogród.

Ogród jako miejsce zabaw, gier oraz pobytu z rodziną i przyjaciółmi powinien posiadać odpowiednią powierzchnię - tak też jest i w osadzie leśnej. Dla mieszkańców przygotowaliśmy przestrzeń, która została przez nas odpowiednio zabezpieczona. Siatka przeciw kretom ochroni gęsty i dobrze ukorzeniony trawnik przed wspomnianymi zwierzętami, aby przyszli domownicy mogli w pełni korzystać z uroków przydomowego ogrodu.

Wasza opinia jest dla nas najważniejsza!

Wszystkie nasze inwestycje są tworzone z myślą o komforcie i zadowoleniu naszych klientów,  co potwierdzają liczne, pozytywne opinie użytkowników.  Pragniemy utrzymać tę tendencję, dlatego wszelkie sugestie ze strony naszych klientów są mile widziane. Zapraszamy do kontaktu